Sian Maxwell
Model ID: 1008963
| Gender | Female |
| Age | Forties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'3" / 160cm |
| Hip | 32" / 81cm |
| Waist | 28" / 71cm |
| Inner Leg | 28" / 71cm |
| Shoe Size | 4 / 37 |
| Bust | 32C |
| Dress Size | 8 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Sian Maxwell
View CV
Training
Inspire actors studios
Act up north
