Trish Howarth
Model ID: 1008812
| Gender | Female |
| Age | Sixties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Green |
| Hair Colour | Light Brown |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'4" / 163cm |
| Hip | 41" / 104cm |
| Waist | 36" / 91cm |
| Inner Leg | 26" / 66cm |
| Shoe Size | 5 / 38 |
| Bust | 36G |
| Dress Size | 12/14 |
