Dimitrios Kimpoukas
Model ID: 1008608
| Gender | Male |
| Age | Late Twenties |
| Nationality | Greek |
| Eye Colour | Dark Brown |
| Hair Colour | Black |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'7" / 170cm |
| Hip | 32" / 81cm |
| Waist | 28" / 71cm |
| Inner Leg | 27" / 69cm |
| Shoe Size | 8 / 41 |
| Chest | 34 / 86cm |
| Suit Size | 34L |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Dimitrios Kimpoukas
Credits
- Hollyoaks
- Sennheiser commercial
- Sexy Beast
