Linda Farrington
Model ID: 1008228
| Gender | Female |
| Age | Sixties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Hazel |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Above Collar |
| Height | 5'8" / 173cm |
| Hip | 39" / 99cm |
| Waist | 31" / 79cm |
| Inner Leg | 32" / 81cm |
| Shoe Size | 7 / 40 |
| Bust | 38E |
| Dress Size | 14 |
