Anna Kressler
Model ID: 1007836
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Nationality | German |
| Eye Colour | Brown/Green |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Above Collar |
| Height | 5'7.5" / 171cm |
| Hip | 34" / 86cm |
| Waist | 26" / 66cm |
| Inner Leg | 29" / 74cm |
| Shoe Size | 7 / 40 |
| Bust | 34A |
| Dress Size | 8/10 |
