STEPHEN PARKER
Model ID: 1007698
| Gender | Male |
| Age | Seventies |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Longer |
| Height | 6' / 183cm |
| Hip | 40" / 102cm |
| Waist | 38" / 96cm |
| Inner Leg | 31" / 79cm |
| Shoe Size | 11 / 44 |
| Chest | 43 / 109cm |
| Suit Size | 38R |
