Kehrn Kaur
Model ID: 1007187
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Longer |
| Hip | 34" / 86cm |
| Waist | 29" / 74cm |
| Inner Leg | 30" / 76cm |
| Shoe Size | 5 / 38 |
| Bust | 32B |
| Dress Size | 8 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Kehrn Kaur
Credits
- Shobna Gulati - Lighting stand in
- Trimble TVC
