Sarah Chadwick
Model ID: 1007098
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Brown with Highlights |
| Hair Length | Below Collar |
| Height | 5'7.5" / 171cm |
| Hip | 38" / 97cm |
| Waist | 29" / 74cm |
| Inner Leg | 30" / 76cm |
| Shoe Size | 6 / 39 |
| Bust | 34D |
| Dress Size | 10 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Sarah Chadwick
View CV
Training
Lma - ba hons acting first class
Credits
- Hollyoaks
