Kye Thompson
Model ID: 1006952
| Gender | Female |
| Age | Late Twenties |
| Eye Colour | Green |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Longer |
| Hip | 37" / 94cm |
| Waist | 24" / 61cm |
| Shoe Size | 5 / 38 |
| Dress Size | 6/8 |
| Gender | Female |
| Age | Late Twenties |
| Eye Colour | Green |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Longer |
| Hip | 37" / 94cm |
| Waist | 24" / 61cm |
| Shoe Size | 5 / 38 |
| Dress Size | 6/8 |