Suzy Frost
Model ID: 1006633
| Gender | |
| Age | Forties |
| Eye Colour | Green |
| Hair Colour | Brown |
| Height | 5'7.5" / 171cm |
| Hip | 35" / 89cm |
| Waist | 30" / 76cm |
| Inner Leg | 33" / 84cm |
| Shoe Size | 6 1/2 / 39/40 |
| Gender | |
| Age | Forties |
| Eye Colour | Green |
| Hair Colour | Brown |
| Height | 5'7.5" / 171cm |
| Hip | 35" / 89cm |
| Waist | 30" / 76cm |
| Inner Leg | 33" / 84cm |
| Shoe Size | 6 1/2 / 39/40 |