Dwight Williamson
Model ID: 1005868
| Gender | Male |
| Age | Late Twenties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Dark Brown |
| Hair Colour | Black |
| Hair Length | Above Collar |
| Height | 6'2" / 188cm |
| Hip | 36" / 91cm |
| Waist | 32" / 81cm |
| Inner Leg | 32" / 81cm |
| Shoe Size | 11 / 44 |
| Chest | 38 / 97cm |
| Suit Size | 38L |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Dwight Williamson
Credits
- Hollyoaks
- JD Sports - Commercial
