Joshua Raybould
Model ID: 1004955
| Gender | Male |
| Age | Late Twenties |
| Eye Colour | Green |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Cropped |
| Height | 6'1" / 185cm |
| Waist | 32" / 81cm |
| Inner Leg | 34" / 86cm |
| Shoe Size | 10 1/2 / 43/44 |
| Chest | 44 / 112cm |
| Suit Size | 44L |
| Gender | Male |
| Age | Late Twenties |
| Eye Colour | Green |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Cropped |
| Height | 6'1" / 185cm |
| Waist | 32" / 81cm |
| Inner Leg | 34" / 86cm |
| Shoe Size | 10 1/2 / 43/44 |
| Chest | 44 / 112cm |
| Suit Size | 44L |