Ellie Wilding
Model ID: 1004850
| Gender | Female |
| Age | Late Twenties |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Brown with Highlights |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'9" / 175cm |
| Waist | 25" / 64cm |
| Shoe Size | 7 / 40 |
| Bust | 32B |
| Dress Size | 6 |
| Gender | Female |
| Age | Late Twenties |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Brown with Highlights |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'9" / 175cm |
| Waist | 25" / 64cm |
| Shoe Size | 7 / 40 |
| Bust | 32B |
| Dress Size | 6 |