Rochelle Holmes
Model ID: 1004825
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'11" / 180cm |
| Hip | 35" / 89cm |
| Waist | 24" / 61cm |
| Inner Leg | 34" / 86cm |
| Shoe Size | 7 1/2 / 40/41 |
| Bust | 34C |
| Dress Size | 8 |
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'11" / 180cm |
| Hip | 35" / 89cm |
| Waist | 24" / 61cm |
| Inner Leg | 34" / 86cm |
| Shoe Size | 7 1/2 / 40/41 |
| Bust | 34C |
| Dress Size | 8 |