Emily O
Model ID: 1002002
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'4" / 163cm |
| Hip | 35" / 89cm |
| Waist | 25" / 64cm |
| Shoe Size | 3 / 36 |
| Bust | 30F |
| Dress Size | 8/10 |
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'4" / 163cm |
| Hip | 35" / 89cm |
| Waist | 25" / 64cm |
| Shoe Size | 3 / 36 |
| Bust | 30F |
| Dress Size | 8/10 |