Piero Malaspina
Model ID: 1001913
| Gender | Male |
| Age | Sixties |
| Nationality | Italian |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Black |
| Hair Length | Above Collar |
| Height | 5'10" / 178cm |
| Hip | 38" / 97cm |
| Waist | 34" / 86cm |
| Inner Leg | 30" / 76cm |
| Shoe Size | 9 / 42 |
| Chest | 44 / 112cm |
| Suit Size | 42R |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Piero Malaspina
Credits
- Betfred Commercial
- Hollyoaks
- Rafa Benitez body double
- Tinder TVC
