Yomi Oluwatobi
Model ID: 1001619
| Gender | Male |
| Age | Forties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Dark Brown |
| Hair Colour | Black |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'10.5" / 179cm |
| Hip | Unknown |
| Waist | 38" / 96cm |
| Inner Leg | 32" / 81cm |
| Shoe Size | 10 / 43 |
| Chest | 38 / 97cm |
| Suit Size | 42R |
