Mark Gale
Model ID: 1000287
| Gender | Male |
| Age | Fifties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Green |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Bald |
| Height | 6' / 183cm |
| Hip | 37" / 94cm |
| Waist | 36" / 91cm |
| Inner Leg | 31" / 79cm |
| Shoe Size | 9 1/2 / 42/43 |
| Chest | 42 / 107cm |
| Suit Size | 42R |
