Eva McGee
Model ID: 1000146
| Gender | Female |
| Age | Late Twenties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Green |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Cropped |
| Height | 5'9" / 175cm |
| Hip | 35" / 89cm |
| Waist | 26" / 66cm |
| Inner Leg | 32" / 81cm |
| Shoe Size | 6 1/2 / 39/40 |
| Bust | 32B |
| Dress Size | 8 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Eva McGee
Skills
- First Aid
Credits
- Cifas Fraud - Corporate
- Hollyoaks
- ITV- Judge Rinder
- Red Rose Corporate video
- SAGE X EFL: OPEN FOR MATCHDAY
- Sexy Beast
- YABO Sports
