Sharon Gates
Model ID: 1000091
| Gender | Female |
| Age | Fifties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'9" / 175cm |
| Hip | 35" / 89cm |
| Waist | 24" / 61cm |
| Shoe Size | 6 / 39 |
| Bust | 34D |
| Dress Size | 10 |
| Gender | Female |
| Age | Fifties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'9" / 175cm |
| Hip | 35" / 89cm |
| Waist | 24" / 61cm |
| Shoe Size | 6 / 39 |
| Bust | 34D |
| Dress Size | 10 |