Danny Ritson
Model ID: 1000021
| Gender | Male |
| Age | Late Twenties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'8.5" / 174cm |
| Hip | 38" / 97cm |
| Waist | 36" / 91cm |
| Inner Leg | 29" / 74cm |
| Shoe Size | 8 1/2 / 41/42 |
| Chest | 40 / 102cm |
| Suit Size | Unknown |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Danny Ritson
Training
BA (Hons) Degree in Drama
Credits
- Hollyoaks
- Pepsi TV Commercial
