Evesha Wadsworth
Model ID: 1024930
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue/Green |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'3" / 160cm |
| Hip | 36" / 91cm |
| Waist | 30" / 76cm |
| Inner Leg | 30" / 76cm |
| Shoe Size | 5 / 38 |
| Bust | 36B |
| Dress Size | 10 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Evesha Wadsworth
Training
I've been participating in extra work since 2014, I've been in Emmerdale, coronation street, it's a sin and many more. I attended acting workshops since 2011.
